Membrii

apler+procesat
Revista Cultura – http://revistacultura.ro/
Revista Caiete Critice – http://caietecritice.fnsa.ro/wordpress/
Revista Cafeneaua literar? -
Revista Dun?rea de Jos – http://www.ccdj.ro/editura_revista.html
Agen?iadeCarte.ro – http://www.agentiadecarte.ro/
Editura Gramar – http://www.gramar.ro/
Editura Aius – http://aius.ro/
Revista Mozaicul – http://www.revista-mozaicul.ro/
Editura Dacia XXI – http://www.daciaxxi.ro/
Editura Tracus Arte – http://www.tracusarte.ro/
Editura Muzeulul Na?ional al Literaturii Române – http://www.mlr.ro/ro-editura_mlr.html
Editura Funda?iei Culturale Române
Editura Open Art
Editura Mirador – http://www.edituramirador.ro/
Revista Drama – http://www.revistadrama.ro/
Revista Calul Magazin – http://calulmagazin.com/
Revista SRSFF.ro – Societatea Român? de Science Fiction ?i Fantasy – http://www.srsff.ro/
Revista Via?a Ar?dean?
Revista de literatur? VDP-SF/Paranormal
Revista de cultur? Via?a de pretutindeni – http://viatadepretutindeni.wordpress.com/about/
Revista Monitorul cultural – http://monitorcultural.wordpress.com/
Revista Citadela
Revista Biblioteca de Câmpina – http://www.bmcampina.ro/
Editura Sim Art – http://www.editurasimart.ro/
Editura Contact Interna?ional – http://www.anm.com.ro/ci-editura.html
Revista Contact Interna?ional – http://www.anm.com.ro/index-ci.html
Editura InfoRapArt – http://www.editura.inforapart.ro/
Editura Pompidu
Editura Centrului Cultural Dun?rea de Jos – http://ccdj.ro/editura_1.html
Editura Nigredo
Editura Trinom
Editura Via?a Ar?dean?
Editura Concordia – http://www.editura-concordia.ro/
Editura Vasile Goldi? – University Press – http://www.uvvg.ro/editura/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>